+48 789 062 111
+48 507 237 287
61 4152775
0
Strona główna1 » Systemy P.Poż2 » POLON3 » Sygnalizatory
KategorieProducenci

Szukaj

alt
alt

Nasze hity

Opinie o produktach

Cennik

Pobierz cennik PDFPobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS

Sygnalizatory

Sygnalizatory

W razie wykrycia zagrożenia centrala sygnalizacji pożarowej sprawuje kontrolę nad systemami i urządzeniami wspomagającymi akcję ratunkowo-gaśniczą. Centrala uruchamia również sygnalizatory akustyczne, które emitują alarm dźwiękowy ostrzegający o wybuchu pożaru. Zamontowane w pomieszczeniu sygnalizatory szybko zawiadomią osoby przebywające w budynku o wystąpieniu zagrożenia.

Skuteczne sygnalizatory akustyczne – niezbędny element systemu przeciwpożarowego

Prezentowane sygnalizatory marki Polon-Alfa współpracują z dostępnymi u nas centralami pożarowymi.Włączają się na sygnał wysłany przez centralę po wykryciu zagrożenia przez czujki i ręczne ostrzegacze lub na skutek alarmu ogólnego. Oferowane w Zabezpieczenia Poznań sygnalizatory akustyczne, elementy detekcyjne, ostrzegacze i centrale pozwolą Państwu zaprojektować kompleksowy system reagowania przeciwpożarowego.


 
Filtruj po cechach
Zakres cen od do
Producent
Tylko nowości
SAL-4001 POLON-ALFA Adresowalny sygnalizator akustyczny

SAL-4001 POLON-ALFA Adresowalny sygnalizator akustyczny

349,00 zł brutto283,74 zł netto
szt.Kup terazdodaj do porównania
Adresowalne sygnalizatory akustyczne SAL-4001 Polon Alfa są przeznaczone do lokalnego akustycznego sygnalizowania pożaru. Są załączane na polecenie wysłane przez centralę, po spełnieniu zaprogramowanych kryteriów zadziałania np. po wykryciu pożaru w…