Strona główna » HPSB20A12E Zasilacz buforowy 13,8V/20A/65Ah Pulsar
HPSB20A12E Zasilacz buforowy 13,8V/20A/65Ah Pulsar
Pulsar
Produkt chwilowo niedostępny w sprzedaży
Powiadom mnie
  • Opis produktu
  • Linki (2)
  • Producent
  • Recenzje produktu (0)
-Zasilacz buforowy przeznaczony jest do nieprzerwanego zasilania urządzeń wymagających stabilizowanego napięcia 12V DC (+/-15%).
-Zasilacz dostarcza napięcia U =13,8V DC o wydajności prądowej:
-Prąd wyjściowy 18A + 2A ładowanie akumulatora
-Prąd wyjściowy 16A + 4A ładowanie akumulatora
-Prąd wyjściowy 12A + 8A ładowanie akumulatora
-Sumaryczny prąd odbiorników + akumulator wynosi max. 20A
-W przypadku zaniku napięcia sieciowego 230V następuje natychmiastowe przełączenie na zasilanie z akumulatora.
Cechy produktu:
-bezprzerwowe zasilanie DC 13,8V/20A
-miejsce na akumulator 65Ah/12V
-szeroki zakres napięcia zasilania AC 176÷264V
-wbudowany układ korekcji współczynnika mocy (PFC)
-wysoka sprawność 85%
-kontrola ładowania i konserwacji akumulatora
-ochrona akumulatora przed nadmiernym rozładowaniem (UVP)
-prąd ładowania akumulatora 2A/4A/8A, ustawiany zworką
-zabezpieczenie wyjścia akumulatora przed zwarciem i odwrotnym podłączeniem
-sygnalizacja optyczna LED
Specyfikacja:
Typ zasilacza A (EPS - External Power Source)
Napięcie zasilania 176÷264V AC 50Hz
Pobór prądu 1,5A 230V AC max.
Moc zasilacza 300W max.
Sprawność 85%
Współczynnik mocy PF >0,95  230V AC
Napięcie wyjściowe 11V÷ 13,8V DC - praca buforowa
9,5V÷13,8V DC - praca bateryjna
Prąd wyjściowy tAMB<30°C 18A + 2A ładowanie akumulatora
16A + 4A ładowanie akumulatora
12A + 8A ładowanie akumulatora
Prąd wyjściowy tAMB=40°C 12A + 2A ładowanie akumulatora
10A + 4A ładowanie akumulatora
6A + 8A ładowanie akumulatora
Zakres regulacji napięcia wyjściowego 12÷14V DC
Napięcie tętnienia 120 mV p-p max.
Pobór prądu przez układy zasilacza 170 mA
Prąd ładowania akumulatora 2A, 4A lub 8A ustawiany zworką
Zabezpieczenie przed zwarciem SCP elektroniczne, automatyczny powrót
Zabezpieczenie przeciążeniowe OLP 105-150% mocy zasilacza, automatyczny powrót
Zabezpieczenie w obwodzie akumulatora SCP i odwrotna polaryzacja podłączenia bezpiecznik topikowy 30A
Zabezpieczenie przepięciowe warystory
Zabezpieczenie nadnapięciowe OVP >16V (zadziałanie wymaga odłączenia napięcia
zasilania na czas min. 20 s.)
Zabezpieczenie akumulatora przed nadmiernym rozładowaniem UVP U<9,5V (± 5%) - odłączenie zacisku akumulatora
Zabezpieczenie antysabotażowe:
- TAMPER wyjście sygnalizujące otwarcie obudowy zasilacza
- microswitch, styki NC (obudowa zamknięta),
0,5A 50V DC (max.)
Optyczna sygnalizacja pracy tak - diody LED
Warunki pracy II klasa środowiskowa, -10°C÷40°C
Obudowa Blacha stalowa, DC01 1,0mm kolor RAL 9003
Wymiary 400 x 350 x 170+8 mm (WxHxD)
Waga netto/brutto 6,7/ 7,0 kg
Miejsce na akumulator 65Ah/12V (SLA) max.
360 x 175 x 165mm (WxHxD) max