Szukaj
Kontakt
wszystkie kategorie
Strona główna » Zasilanie » Moduły zasilaczy buforowych

Moduły zasilaczy buforowych

Moduły zasilaczy buforowych

Oferta sklepu Zabezpieczenia Poznań uwzględnia między innymi wysokiej jakości moduły zasilaczy buforowych, które doskonale sprawdzają się w systemach alarmowych. Gwarantują one stabilne zasilanie tam, gdzie wymagane jest napięcie stabilizowane 12V (standardowe w przypadku większości instalacji alarmowych). Prezentowane rozwiązania są wyposażone w szereg zabezpieczeń, między innymi przed odwrotnym podłączeniem akumulatora, co zapewnia doskonałe działanie całości w każdych warunkach. Zastosowano także liniowy układ stabilizacyjny – skuteczniejszy niż w przypadku stabilizatorów impulsowych.


 
Filtruj po cechach
Zakres cen od do
Producent

Wysokiej jakości zasilacze buforowe Pulsar w najlepszych cenach

Dokładamy starań, aby w asortymencie znajdowały się tylko i wyłącznie akcesoria spełniające wymagania techniczne i dostosowane do trybu pracy systemów alarmowych bez względu na ich charakter i dokładną specyfikację. Produkty firmy Pulsar są pod tym względem jednymi z najbardziej uniwersalnych, dlatego są powszechnie wykorzystywane w systemach zabezpieczeń w obiektach firmowych i na posesjach prywatnych. Pulsar to zasilacze buforowe, które w razie zaniku zasilania sieciowego płynnie przełączą instalację alarmową na zasilanie akumulatorowe.

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu