Szukaj
Kontakt
wszystkie kategorie
Strona główna » Zasilanie » Zasilacze impulsowe z BNC

Zasilacze impulsowe z BNC

Zasilacze impulsowe z BNC

Monitoring musi mieć odpowiednio efektywne zasilanie. Jedynie wówczas będzie mógł właściwie wywiązywać się z przypisanych zadań. Zasilacze impulsowe z BNC znalazły się w asortymencie sklepu zabezpieczeniapoznan.pl. Cechuje je dodatkowa ochrona przed zwarciami wynikająca z zastosowania modułu BNC (4 x F 1A lub 4 x PTC 1,1A). Poza tym znakomicie wywiązują się one z przypisanych im zadań, zapewniając nieprzerwane zasilanie urządzeń CCTV, które wymagają stabilizowanego napięcia 12V DC.


 
Filtruj po cechach
Zakres cen od do
Producent

Trwałe zasilacze impulsowe do CCTV – u nas ich nie brakuje

Zachęcamy do korzystania z naszego asortymentu. Obejmuje on szeroką gamą zasilaczy, które gwarantują poprawne działanie podstawowych oraz bardziej złożonych systemów dozoru wizyjnego opartych na połączonej sieci kamer. Rozwiązania polecane w tej kategorii mogą pracować w zakresie temperatur od -10 do +40 stopni, więc sprawdzą się w większości sytuacji. Wytrzymała obudowa z blachy stalowej jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, zapewniając ochronę instalacji.
 

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu