Szukaj
Kontakt
wszystkie kategorie
Strona główna » Zasilanie » Zasilacze impulsowe PoE

Zasilacze impulsowe PoE

Zasilacze impulsowe PoE

Kamery monitoringu muszą być efektywnie zasilane, a na zabezpieczeniapoznan.pl można nabyć odpowiednie akcesoria. Zasilacz PoE jest w wielu przypadkach optymalny. Pozwala bowiem na dostarczanie za pośrednictwem kabla Ethernet energii niezbędnej kamerom do pracy. W zależności od modelu takie warianty zasilaczy są w stanie pracować jednocześnie z 4, 8 lub większą liczbą kamer. Zwykle zasilacz PoE 48V jest w stanie zasilić naraz do 16 kamer w ramach instalacji.


 
Filtruj po cechach
Zakres cen od do
Producent

Sprawdzony zasilacz PoE do kamer wcale nie musi być drogi

Nasz sklep poleca Klientom urządzenia marki Pulsar, będącej od lat jednym z rynkowych liderów w temacie źródeł zasilania dla systemów alarmowych, CCTV czy instalacji PPOŻ. Prezentowane zasilacze impulsowe PoE firmy Pulsar wyposażono w komplet zabezpieczeń – przeciążeniowych, przeciwzwarciowych, nadnapięciowych czy antysabotażowych. Układ kryje się w wytrzymałej metalowej obudowie z sygnalizacją LED. Gdy trzeba kupić skuteczny zasilacz PoE, cena na zabezpieczeniapoznan.pl okaże się miłym zaskoczeniem.
 

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu