Szukaj
Kontakt
wszystkie kategorie
Strona główna » Zasilanie » Zasilacze buforowe Black Power

Zasilacze buforowe Black Power

Zasilacze buforowe Black Power

Zachęcamy Klientów sklepu zabezpieczeniapoznan.pl do korzystania z szerokiej oferty zasilaczy. Są one dedykowane instalacjom alarmowym, ale nie tylko. Zasilacze buforowe Pulsar prezentowane w tym miejscu współpracują z alarmami, a także z systemami telewizji przemysłowej czy rozwiązaniami w zakresie kontroli dostępu. Do najwyżej ocenianych na rynku zalicza się dziś modele zasilaczy z linii Black Power i to właśnie je chcemy szczególnie zarekomendować nabywcom.


 
Filtruj po cechach
Zakres cen od do
Producent

Efektywne zasilacze impulsowe Black Power w dobrych cenach

Prezentowane rozwiązania są zgodne z zapisami normy europejskiej PN-EN 50131-6, która odnosi się do powszechnie wykorzystywanych w polskich warunkach instalacji alarmowych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii zasilacze buforowe Black Power można monitorować z poziomu komputera za pomocą dedykowanego oprogramowania. Prawidłowość podłączenia każdego zasilacza da się sprawdzić bez konieczności opuszczania stanowiska.
 

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu