Szukaj
Kontakt
wszystkie kategorie
Strona główna » Zasilanie » Zasilacze impulsowe do zabudowy

Zasilacze impulsowe do zabudowy

Zasilacze impulsowe do zabudowy

Instalacja alarmowa spełni swoje zadanie tylko wtedy, kiedy będzie stabilnie i ciągle zasilana. W naszym sklepie online Klienci mogą znaleźć odpowiednie rozwiązania, dzięki którym uda się osiągnąć ten cel. Na zabezpieczeniapoznan.pl czekają chociażby zasilacze impulsowe do zabudowy. Dostarczane w takiej postaci są bardzo elastyczne – można zabudować je w sposób odpowiadający potrzebom czy dostępnym warunkom technicznym. Przy tym wszystkim posiadają one specyfikację, która gwarantuje efektywność pracy w długiej perspektywie.


 
Filtruj po cechach
Zakres cen od do
Producent

Sprawdzone zasilacze do zabudowy czekają na Klienta!

Zależy nam, aby nabywcy sięgali u nas tylko po towar pierwszego gatunku, za którym stoją najsolidniejsi producenci na polskim i europejskim rynku. Dlatego rekomendujemy Państwu zasilacze impulsowe do zabudowy Pulsar – od lat uznawane za jedne z najwydajniejszych. Są przeznaczone do zasilania z sieci AC 230V systemów alarmowych wymagających napięcia 12V o różnej wydajności prądowej (1 lub 2A). Wbudowany potencjometr umożliwia płynne regulowanie napięcia wyjściowego.

Asortyment urządzeń zasilających z najwyższej półki

Oferowane modele zostały wyposażone w skuteczne układy zabezpieczeń. Chronią one zasilacz i całą instalację przed zwarciami, przeciążeniem, przepięciem oraz nadnapięciem. Standardowy zakres temperatury działania waha się od -10 do +40 stopni Celsjusza, co zapewnia wolną od problemów pracę w większości typowych uwarunkowań. Zasilacze buforowe do zabudowy kupione u nas zdadzą egzamin w codziennym użytkowaniu.
 

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu