FireAngel to dziś najbardziej renomowane i certyfikowane czujniki dostępne na europejskim rynku. Bezobsługowy czujnik z sensorem elektrochemicznym FireAngel CO-9D zasilany jest akumulatorem litowym, który nie wymaga wymiany w ciągu całego 7 letniego okresu eksploatacji. Czujnik jest w stanie wykryć nawet niewielką ilość stężenia tlenku węgla w powietrzu. Gwarantuje największe bezpieczeństwo. W przypadku wykrycia zagrożenia alarmuje głośnym sygnałem dźwiękowy i optycznym.
✔ Najwyższej klasy czujnik tlenku węgla z wbudowaną baterią litową oraz dużym wyświetlaczem cyfrowym
✔ Posiada wbudowany termometr, pokazujący aktualną temperaturę pomieszczenia
✔ 7- letnia wbudowana bateria litowa, która nie wymaga wymiany ani ładowania
✔ Zaawansowany sensor elektrochemiczny, przeznaczony do precyzyjnych pomiarów niskich poziomów CO
✔ Cyfrowy wyświetlacz prezentuje stężenie czadu już od 10 ppm
✔ Optyczno-akustyczna sygnalizacja alarmowa
✔ Wbudowana pamięć stężenia szczytowego
✔ Możliwość postawienia na płaskiej powierzchni lub montażu na ścianie
✔ Certyfikaty BSI: EN50291-1:2010, EN50291-2:2010
✔ Dopuszczony do użytku w przyczepach kempingowych, kamperach i na łodziach
Czujniki czadu należy umieścić w każdym pomieszczeniu, w którym znajduje się urządzenie do spalania paliwa (kotłownia, garaż, łazienka, kuchnia) oraz w miejscach w których lokatorzy spędzają dużo czasu (w salonie, pokoju dziennym, czy w sypialni). Sprawdzi się również w przyczepach kempingowych, samochodach karawaningowych, na łodziach i jachtach.
Aby zamontować na ścianie:
Upewnij się, że używasz dołączonych do czujnika kołków montażowych, ponieważ zostały dobrane specjalnie na potrzeby tego urządzenia. Użyj szablonu znajdującego się w pudełku, aby uzyskać wskazówki dotyczące lokalizacji otworów montażowych. Wywierć otwory w ścianie. Włóż plastikowe kołki rozporowe (w razie potrzeby). Wkręć wkręty, tak aby wystawały ze ściany na 3 mm. Zawieś czujnik na specjalnych otworach montażowych.
Aby umieścić na półce:
Podstawa czujnika została zaprojektowana tak, aby mogła swobodnie stać na półce.
Dane kontaktowe:
Autoryzowany Dystrybutor FireAngel w Polsce:
Termasol Sp. z o.o.
ul. Krakowska 87
40-391 Katowice
Tel.32 307 32 20
info@fireangel-polska.pl
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.