JESTEŚMY NA YOUTUBE SPRAWDŹ
Szukaj
Kontakt
0Koszyk
Możemy pomóc? Zadzwoń 507-237-287
wszystkie kategorie
Strona główna » Zestawy Zabezpieczeń » Zestawy do monitoringu » Monitoring domu WiFi 2 kamery 4MPx IPC-HFW1435S-W-0280B-S2 Detekcja ruchu
Najczęściej wybierane
Monitoring domu WiFi 2 kamery 4MPx IPC-HFW1435S-W-0280B-S2 Detekcja ruchuMonitoring domu WiFi 2 kamery 4MPx IPC-HFW1435S-W-0280B-S2 Detekcja ruchuMonitoring domu WiFi 2 kamery 4MPx IPC-HFW1435S-W-0280B-S2 Detekcja ruchuMonitoring domu WiFi 2 kamery 4MPx IPC-HFW1435S-W-0280B-S2 Detekcja ruchuMonitoring domu WiFi 2 kamery 4MPx IPC-HFW1435S-W-0280B-S2 Detekcja ruchu
Monitoring domu WiFi 2 kamery 4MPx IPC-HFW1435S-W-0280B-S2 Detekcja ruchu
Monitoring domu WiFi 2 kamery 4MPx IPC-HFW1435S-W-0280B-S2 Detekcja ruchu
Monitoring domu WiFi 2 kamery 4MPx IPC-HFW1435S-W-0280B-S2 Detekcja ruchu
Monitoring domu WiFi 2 kamery 4MPx IPC-HFW1435S-W-0280B-S2 Detekcja ruchu
Monitoring domu WiFi 2 kamery 4MPx IPC-HFW1435S-W-0280B-S2 Detekcja ruchu

Monitoring domu WiFi 2 kamery 4MPx IPC-HFW1435S-W-0280B-S2 Detekcja ruchu

Numer katalogowy: NVR2104-4KS2

Kod producenta: IPC-HFW1435S-W-0280B-S2

Kod EAN: 5904815691321

Gwarancja: Gwarancja producenta 36 miesięcy

Dahua

Stan magazynowy: Niedostępny

Czas wysyłki: 24 godziny

Koszt wysyłki: od 0,00 zł

Cena brutto: 1 629,00 zł

Promocja

Cena poprzednia: 2 430,57 zł

Technologia
Ilość kanałów rejestratora
Typ kamery
Ilość kamer w zestawie
Rozdzielczość kamery
Zasięg dzień/noc
Pojemność dysku
Kolor obudowy kamery
Obudowa kamery

Chwilowo niedostępny

Zestaw monitoringu zawiera:
 • 2x Kamera IP Dahua IPC-HFW1435S-W-0280B-S2 4Mpx,
 • 1x Rejestrator IP Dahua NVR2104-4KS2 na 4 kamer do 8MPx,
 • 1x Router TP-LINK TL-WR940N 2.4 GHz 450 Mb/s,
 • 1x Dysk do monitoringu Western Digital HDD-WD21PURX 2TB 24/7,
 • 1x Tabliczka informacyjna
 • Opis produktu
 • Do pobrania (3)
 • Specyfikacja zestawu monitoringu
 • Klipy filmowe (3)
 • Recenzje produktu (0)

Zestaw do monitoringu WiFi Dahua z 2 kamerami 4MPx, widocznością w nocy do 30 metrów, detekcją ruchu oraz dostępem z telefonu komórkowego

Kamery Dahua IPC-HFW1435S-W-0280B-S2 oferują bardzo dobrą jakość obrazu w rozdzielczości 2K QuadHD 2688x1520 4MPx, która pozwala dokładnie zweryfikować różnego typu zdarzenia (włamania, dewastacje). 

Im lepsza jakość nagrywania, tym większa szansa na ujęcie sprawcy zdarzenia - dlatego już dziś postaw na wysokiej jakości kamery sprawdzonego producenta Dahua.

Kompletny zestaw monitoringu WiFi z 2 kamerami IP Dahua 4MPx rekomendowany jest do monitoringu małych domów jednorodzinnych, bliźniaków czy szeregowców, główne zalety:

bezproblemowy montaż w dowolnym miejscu, bez konieczności prowadzenia przewodów

✅ możliwość późniejszej rozbudowy systemu o 2 dodatkowe kamery IP do 8MPx

✅ dzięki rozdzielczości 2K Quad HD z dużej odległości zobaczysz dokładnie wizerunki osób podchodzących do obiektu

kamery widzą nawet w całkowitej ciemności na odległość do 30 metrów

✅ w każdym miejscu na świecie utrzymasz stały kontakt z monitorowanym obiektem - otrzymasz powiadomienia w przypadku niepokojących zdarzeń i podejrzysz na żywo nagrania z kamer

✅ podgląd na telefonie może oglądać jednocześnie kilku użytkowników, natomiast administrator może nadawać wybrane uprawnienia

✅ przy pomocy złącza HDMI rejestrator możemy podłączyć pod każdy dowolny telewizor i oglądać obraz na żywo lub zmieniać ustawienia

✅ gwarantujemy, że błyskawicznie poradzisz sobie z instalacją oprogramowania i podłączeniem zestawu

Skład małego zestawu monitoringu WiFi Dahua:

✅ 2 kamery WiFi Dahua IPC-HFW1435S-W-0280B-S2 4MPx

✅ rejestrator IP Dahua NVR2104-4KS2 8 MPx z obsługą na aplikacjach mobilnych

✅ router TP-LINK TL-WR940N 2.4 GHz 450 Mb/s

✅ 1 dysk twardy do pracy ciągłej WD HDD-WD21PURX 2TB

✅ tabliczka informacyjna

Dlaczego warto wybrać ten model kamery WiFi?

 nagrywa w rozdzielczości do 4 Mpx (2688 x 1520) - to wysoka jakość gwarantująca szeroki kadr i duże zagęszczenie pikseli

✔ posiada obiektyw 2.8mm o kącie widzenia ok. 106°

✔ umożliwia bezprzewodową komunikację z routerem WiFi do 50m, przez co nie wymaga dodatkowych przewodów poza przewodem zasilającym

✔ kamera posiada funkcje archiwizacji obrazu poprzez kartę microSD - rejestrowanie przy braku łączności z rejestratorem

✔ ma zdalny podgląd na żywo w aplikacji producenta

✔ detekcja ruchu - inteligentna analiza obrazu pozwala kamerze na wysyłanie natychmiastowych powiadomień po wykryciu ruchu intruza

✔ promiennik IR o zasięgu 30m pozwalają kamerze przetwarzać obraz dobrej jakości w całkowitej ciemności

✔ dzięki klasie szczelności IP67 gwarantuje pełną odporność na silne strumienie wody oraz zapylenie - może być instalowana na zewnątrz

✔ daje swobodę w sposobnie montażu wewnątrz lub na zewnątrz domu, dzięki regulowanej nóżce (może być zamontowana na ścianie lub w podbitce).

Bezinwazyjny montaż systemu monitoringu WiFi

Zestaw monitoringu doskonale zabezpieczy Twój dom lub firmę. Wystarczy podłączyć kamery do prądu, które łączą się z rejestratorem poprzez router WiFi, dzięki czemu nie potrzebujesz żadnych przewodów aby uzyskać natychmiastowy podgląd na żywo i możliwość nagrywania. Urządzenia łączą się ze sobą za pośrednictwem zabezpieczonej sieci WiFi na odległości do 50 metrów.

Rejestrator automatycznie wyszukuje kamery, dlatego nie musisz posiadać specjalistycznej wiedzy z zakresu monitoringu, aby samodzielnie podłączyć i skonfigurować cały zestaw monitoringu WiFi.

Zdalny podgląd na urządzeniach mobilnych (Android, iOS)

Dahua do swoich produktów oferuje dostęp do bezpłatnego oprogramowania klienckiego DMSS. Oprogramowanie służy do podglądu obrazu oraz zarządzania konfiguracją kamer. 

Dodatkowo posiada funkcję:

✅ udostępniania urządzenia innym użytkownikom

✅ odtwarzania nagrań wideo

✅ rejestrowania obrazu w czasie rzeczywistym

✅ zdalnego sterowania systemami zabezpieczeń

✅ wygodnego i bezpiecznego logowania z wykorzystaniem linii papilarnych

✅ wyświetlania komunikatów alarmowych

✅ zaawansowane wyszukiwanie po zdarzeniach

Kamery Wifi z funkcją detekcji ruchu

Kamera tubowa WiFi IPC-HFW1435S-W-0280B-S2 posiada wbudowany algorytm detekcji ruchu co umożliwia nagrywanie obrazu tylko po wykryciu ruchu w danej strefie.

Dzięki wbudowanemu czujnikowi ruchu PIR otrzymasz na swój telefon natychmiastowe ostrzeżenie. Uzyskasz dostęp do kamery, zobacz, co się dzieje i podejmiesz działania na czas. Konfigurując czułość ruchu i harmonogram PIR, możesz sprawić, że kamera będzie mądrzejsza, aby złapać to, co naprawdę ma znaczenie.

Widoczność w nocy do 30 metrów

Kamery WiFi Dahua wyposażone zostały w nowoczesny oświetlacz podczerwieni IR LED z zasięgiem do 30 m. Oświetlacz umożliwia lepsze prowadzenia monitoringu w porach nocnych przy różnym natężeniu światła. Jeśli zainstalujesz kamerę przy drzwiach wejściowych/oknie i ustawisz ją przodem do podwórza, bez trudu przekonasz się, czy przy Twoim domu nie kręci się intruz.

Rozszerzony zakres dynamiki cyfrowej WDR 

Niedoświetlone obiekty znajdujące się na obrazie zostają rozjaśniane, natomiast obiekty zbyt jasne są przyciemniane. Dzięki temu wszystkie elementy obrazu są widoczne, nawet jeżeli występuje znaczny kontrast. Zaletą kamer wyposażonych w funkcję WDR jest uzyskiwanie wysokiej jakości obrazów niezależnie od tego, czy są wykorzystywane na zewnątrz, czy w budynku. Kamera z funkcją WDR może pracować w miejscach silnie nasłonecznionych, nie wpływając na pogorszenie jakości zarejestrowanego obrazu.

Funkcja BLC/HLC służąca do sterowania światłem wstecznym

Technologia ta umożliwia eliminację efektu powstającego gdy kamera jest skierowana w stronę silnego źródła światła, czyli kiedy pierwszy plan staje się ciemny i nie czytelny. Kompensacja polega na rozjaśnieniu pierwszego planu niestety również kosztem tła, które też staje się jaśniejsze.

Pozostałe funkcje cyfrowej korekcji obrazu i dodatkowe możliwości:

 • 3D-DNR - Cyfrowa redukcja szumu w obrazie
 • ROI - poprawianie jakości wybranych fragmentów obrazu
 • AGC - automatyczna regulacja wzmocnienia obrazu
 • Funkcja inteligentnego oświetlenia
 • Możliwość zmiany rozdzielczości, jakości i przepustowości
 • Detekcja ruchu
 • Konfigurowalne strefy prywatności
 • Mirror - Odbicie lustrzane obrazu

Wodoodporna obudowa o klasie szczelności IP67

Przy wyborze kamery warto zwrócić uwagę na klasę szczelności. Jest to stopień ochrony kamery przed wpływem czynników zewnętrznych. Dzięki materiałom najwyższej jakości, z których wykonana jest obudowa kamery Dahua IPC-HFW1435S-W-0280B-S2 z klasą IP67 gwarantuje bezawaryjną pracę, chroni całkowicie przed wnikaniem pyłu oraz silnymi strumieniami wody.

Możliwość działania kamery w szerokim spektrum temperatur (od -10 do 50°C)  sprawia, że znakomicie sprawdza się zarówno w mroźne zimowe noce, jak i gorące letnie dni.

Kamera WiFi ze slotem na kartę pamięci - nagrywanie awaryjne

Kamera posiada również slot na karty microSD do 256 GB, dzięki czemu kamera jest w stanie nagrywać nawet przy utracie łączności z rejestratorem. Pojemność 256 GB wystarcza na ok. 7 dni ciągłego nagrywania przy zachowaniu dużej płynności obrazu 25 kl/s.

Obiektyw kamery WiFi Dahua IPC-HFW1435S-W-0280B-S2

Obiektyw o stałej ogniskowej 2,8 mm pozwala uzyskać kąt widzenia do ok. 106º, dzięki czemu kamery możemy montować do obserwacji większych obszaru uzyskując szerokie pole widzenia i możliwość przybliżenia wybranego kadru. Na poniższym zdjęciu widzimy jak duży obszar jest w stanie uwiecznić nasza kamera. To idealne rozwiązanie do monitorowania obszaru wymagającego najwyższej jakości obrazu na dużych powierzchniach zewnętrznych.

Metoda kompresji obrazu - inteligentny kodek H.265

Kodowanie sygnału za pomocą algorytmu H.265 pozwala zoptymalizować podstawowe funkcje kamery. Algorytm kodeka H.265 umożliwia lepsze wykorzystanie przepustowości sieci,  znacznie ogranicza zakłócenia i gwarantuje długi czas archiwizacji nagrań bez uszczerbku na jakości obrazu.

Zastosowanie kodeku H.265 umożliwia zaoszczędzenie ok. 50% miejsca w stosunku do wersji H.265, a o ponad 90% w stosunku do starszej wersji kodeka - H.264.

Szczegółowy opis każdego elementu zestawu monitoringu Dahua:

1. Rejestrator 4-kanałowy Dahua NVR2104-4KS2, który obsługuje jednocześnie do 4 kamer IP w rozdzielczości do 8 Mpx (jakość nagrań 4K/UHD).

To rejestrator z klasy ekonomicznej, lecz w pełni wykorzystywany w profesjonalnym monitoringu wizyjnym. Urządzenie należy do innowacyjnej serii urządzeń Dahua Lite, przystosowanych do prostych sieci wizyjnych systemów zabezpieczeń w rozdzielczości 4K Ultra HD. Produkty tej serii charakteryzują się świetną wydajnością i jakością nagrywania w stosunku do ceny.

Najważniejsze cechy:

 • nagrywa w rozdzielczości do 8 Mpx - to wysoka jakość gwarantująca szeroki kadr i duże zagęszczenie pikseli
 • umożliwia nagrywanie jednocześnie z 4 kamer IP
 • umożliwia na sterownie głowicami obrotowymi PTZ
 • ma zdalny podgląd  na żywo w aplikacji producenta
 • archiwizuje na zewnętrznych nośnikach USB
 • Wejścia wideo: 1x VGA, 1x HDMI (4K UHD)
 • Kompresja: H.265/H.264
 • Bitrate: max. 80 Mb/s
 • Audio: 2 szt. CINCH
 • 22 x 18 pól detekcji - po wykryciu ruchu nagrywanie tylko kamery z detekcją
 • Dysk 1x 6 TB SATA: rejestrowane nagrań z monitoringu na jednym dysku twardym
 • Praca w chmurze P2P: pozwala na błyskawiczne nawiązanie bezpośredniego połączenia z komputerem lub z urządzeniem mobilnym (iOS lub Android)
 • Podgląd zdalny: CMS (DSS/PSS) & DMSS, Przeglądarka internetowa
 • Wyszukiwanie i odtwarzanie nagrań: po czasie, przewijanie, przyspieszanie, zwalnianie (klatka po klatce)

2. 2x kamera WiFi Dahua IPC-HFW1435S-W-0280B-S2

Kamery WiFi Dahua z wydajnym algorytmem kompresji obrazu H.265 zapewniającym czyste i bardziej płynne przesyłanie obrazu. Kamera spełnia klasę szczelności IP67. Wyposażona została w nowoczesny przetwornik obrazu 1/3 " Progressive Scan CMOS,  obiektyw szerokokątny 2.8 mm umożliwiający przechwytywanie nagrań wideo w rozdzielczości 2K Quad HD, oświetlacz podczerwieni IR o  zasięgu 30 metrów o automatycznej regulacji.

Specyfikacja kamery:

 • Model: Dahua IPC-HFW1435S-W-0280B-S2;
 • Standard: TCP/IP
 • Obudowa tubowa: metal;
 • Obiektyw: stałoogniskowy 2.8 mm;
 • Przetwornik: 1/3 " Progressive Scan CMOS
 • Rozdzielczość: 4 Mpx;
 • Kąt widzenia: 106°;
 • Szybkość nagrywania od 25kl/s;
 • Funkcje korygujące jakość obrazu;
 • Promiennik podczerwieni: IR do 30 metrów;
 • Metoda kompresji obrazu: H.265+/H.265/H.264+/H.264;
 • Zastosowanie: obiekty zewnętrzne i wewnętrzne;
 • Moduł Wi-Fi - IEEE 802.11 b/g/n: Zasięg działania w terenie otwartym do 50 m (otwarta przestrzeń); ; Antena - Gniazdo SMA
 • Detekcja ruchu;
 • Klasa szczelności: IP67;
 • Temperatura pracy: -10 °C do 50 °C;
 • Zasilanie: 12 V DC;
 • Wymiary: Ø70 x 150 mm

3. Bezprzewodowy router TP-LINK TL-WR940N 2.4 GHz 450 Mb/s

Przeznaczony do zastosowania w małych biurach, domach jednorodzinnych i mieszkaniach. Bezprzewodowy router TL-WR940N oferuje 4 porty 10/100 Mb/s oraz bezprzewodową transmisję danych z prędkością do 450 Mb/s. Trzech anteny znacząco zwiększa siłę sygnału i stabilność łącza.

Specyfikacja routera:

 • Model: TL-WR940N;
 • Zakres częstotliwości: 2.4GHz
 • Typ anteny: 3 x 5 dBi
 • Prędkość transmisji: 450 Mb/s
 • Porty LAN: 1  x 10/100 Mbps Uplink 4  x 10/100 Mbps LAN
 • Tryby pracy: Router, Range Extender, Access Point
 • Zabezpieczenia: WEP 64/128-bit, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK, Ochrona przed atakami DoS, zapora sieciowa SPI, filtrowanie domen, adresów IP i MAC, wiązanie adresów IP i MAC
 • Wybrane cechy: Firewall, filtracja dostępu do Internetu, routing statyczny / dynamiczny, wbudowany 4-portowy switch, Statystyki transmisji bezprzewodowej, funkcja WPS umożliwia łatwe nawiązanie szyfrowanego połączenia, QoS, WMM (Wi-Fi Multimedia), kontrola przepustowości, kontrola dostępu, zdalne zarządzanie, DMZ, kontrola rodzicielska
 • Temperatura pracy: 0 °C ... 40 °C
 • Wymiary: 230 x 144 x 35 mm

4. Dysk do rejestratora 24/7 WESTERN DIGITAL HDD-WD21PURX 2TB

Dysk Western Digital to urządzenia dedykowane do pracy 24/7 w systemach CCTV. Cechują się wyższą żywotnością oraz odpornością na wysoką temperaturę pracy. Dysk jest przystosowany do pracy ciągłej w systemach monitoringu, zapewni stabilną prace i bezawaryjne działanie całego systemu gdy będziesz potrzebował tego najbardziej. 

Najważniejsze cechy:

 • Format: 3.5"
 • Interface: Serial ATA/600
 • Pamięć podręczna: 64 MB
 • Pojemność: 2TB
 • Konfiguracja: automatyczna
 • Tryb pracy: dysk dedykowany do pracy ciągłej 24/7

Dysk serwerowy 2TB pozwala zapisywać dane z 2 kamer WiFi o rozdzielczości 4MPx bez przerwy przez ok 26 dni przy zachowaniu dużej płynności nagrania (25 klatek/sekundę).

5. Samoprzylepna tabliczka "obiekt monitorowany"

Tabliczka plastikowe informująca o monitoringu (stosowaniu monitoringu wizyjnego) w danym obszarze. Zabezpiecz za jej pomocą swój dom, poinformuj o występujących zagrożeniach oraz zadbaj o bezpieczeństwo swojej rodziny.

Specyfikacja techniczna:

 • Miejsce mocowania: na murze, bramie, szybie, itp.
 • Materiał wykonania: plastik
 • Wybrane cechy: wodoodporna, odporna na promieniowanie UV
 • Wymiary: 250 x 170 mm

Dlaczego powinieneś zaufać właśnie nam?

Nasi specjaliści testują wszystkie urządzenia, które posiadamy na stanie przed wprowadzeniem ich do oferty – sprawdzamy parametry, jakość i funkcjonalność każdego sprzętu. Nie sprzedajemy nawet najpopularniejszych produktów HikVision jeśli kryją wady ukryte i nie przechodzą naszej próby jakości. Nigdy nie zaoferujemy Ci sprzętu, który przestanie działać po roku użytkowania. Wiemy, że zaufanie buduje się długo i na pewno nie chcemy Ciebie rozczarować.

Dodatkowo otrzymujesz:

✔ Indywidualne wsparcie techniczne wyspecjalizowanych fachowców

✔ Bezproblemową wymianę lub zwrot jeśli wybrany sprzęt nie spełni Twoich oczekiwań

✔ Bezpłatny dostępu do cyklu naszych poradników, recenzji i rankingów on-line

✔ Powiadomienia o każdym etapie realizacji zamówienia

✔ Bezpieczną dostawę zakupionych przez Ciebie produktów

KAMERA IP Dahua IPC-HFW1435S-W-0280B-S2 Wi-Fi


Standard: TCP/IP
Przetwornik: 1/3 " Progressive Scan CMOS
Wielkość matrycy: 4 Mpx
System skanowania: Progresywny
Rozdzielczość: 2688 x 1520  - 4 Mpx ,  2560 x 1440  - 3.7 Mpx ,  2304 x 1296  - 3 Mpx ,  1920 x 1080  - 1080p,   1280 x 960  - 1.3 Mpx,   1280 x 720  - 720p
Obiektyw: Kąt widzenia:
2.8 mm: 106 °
Zasięg oświetlacza IR: 30 m
Interfejs RS-485: brak
Gniazdo karty pamięci: brak
Metoda kompresji obrazu: H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MJPEG
Wejścia / wyjścia alarmowe: brak
Audio: brak
Przepływność (bitrate): 12  ... 8448 kbit/s - H.265
Prędkość transmisji strumienia głównego: 20 kl/s @ 4 Mpx,  25 kl/s @ 3 Mpx
Interfejs sieciowy: Protokoły sieciowe:
10/100 Base-T (RJ-45): HTTP, HTTPS, TCP, ARP, RTSP, RTP, RTCP, UDP, SMTP, FTP, DHCP, DNS, DDNS, PPPoE, IPv4/IPv6, QoS, UPnP, NTP, RTMP, SFTP, IEEE 802.1x, Multicast, ICMP, IGMP
WEB Server: Wbudowany
Maks. liczba użytkowników on-line: 20
ONVIF: 18.12
Dostęp z telefonu komórkowego: Port: 37777 lub dostęp przez chmurę (P2P)  / Android: Darmowa aplikacja gDMSS Plus /  iOS (iPhone): Darmowa aplikacja iDMSS Plus
Domyślny login / hasło administratora: admin / - Hasło administratora należy ustawić przy pierwszym uruchomieniu
Domyślny adres IP: 192.168.1.108
Porty dostępu przez www: 80, 37777
Porty dostępu przez aplikację na PC: 37777
Port dostępu przez aplikację mobilną: 37777
Port ONVIF: 80
RTSP URL: rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=0 - Strumień główny     /       rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=1 - Strumień pomocniczy
Wybrane funkcje:
 • WDR - 120 dB - Szeroki zakres dynamiki oświetlenia
 • 3D-DNR - Cyfrowa redukcja szumu w obrazie
 • ROI - poprawianie jakości wybranych fragmentów obrazu
 • BLC/HLC - kompensacja światła tła / silnego światła
 • Możliwość zmiany rozdzielczości, jakości i przepustowości
 • Detekcja ruchu
 • Konfigurowalne strefy prywatności
 • Mirror - Odbicie lustrzane obrazu

Zasilanie: 12 V DC / 500 mA
Pobór mocy: ≤ 6 W
Obudowa: Compact - Aluminium
Kolor: Biały
Klasa szczelności: IP67
Temperatura pracy : -10 °C ... 50 °C
Waga: 0.44 kg
Wymiary: Ø70 x 150 mm

 

Rejestrator IP NVR2104-4KS2


Standard: TCP/IP
Obsługiwane rozdzielczości: max. 8.3 Mpx - 3840 x 2160 px, 4K UHD
Wyjścia wideo: 1 szt. HDMI, 1 szt. VGA
Obsługa audio: 4 Kanałów - Audio z kamer
Wejścia audio: 1 szt. CINCH - Wejście na mikrofon zewnętrzny
Wyjścia audio: 1 szt. CINCH
Metoda kompresji obrazu: H.265, H.264
Obsługiwane dyski twarde: 1  x 6 TB SATA
Tryby nagrywania: Ręczny, detekcja ruchu, harmonogram
Protokoły sieciowe: HTTP, HTTPS, TCP/IP, IPv4/IPv6, UPnP, RTSP, UDP, NTP, DHCP, DNS, DDNS, IP Filter, FTP, IP Search, ONVIF 2.4
Archiwizacja na zewnętrznych nośnikach: Archiwizacja na napęd USB (pendrive)
Funkcje sieciowe: Pełna obsługa przez sieć, Zdalne kopiowanie nagrań, Wbudowany web server, max. 128 użytkowników on-line
Przepływność (bitrate): max. 80 Mb/s
USB: 2 szt. USB 2.0
Domyślny login / hasło administratora: admin / admin
Domyślny adres IP: 192.168.1.108
Porty dostępu przez www: 80, 37777
Porty dostępu przez aplikację na PC: 37777
Port dostępu przez aplikację mobilną: 37777
Port ONVIF: 80
Wejścia / wyjścia alarmowe: Nie
Sterownie głowicami obrotowymi PTZ: Kamery IP szybkoobrotowe (Speed Dome)
Detekcja ruchu: 22 x 18 pól detekcji - po wykryciu ruchu nagrywanie tylko kamery z detekcją
Obsługa myszą: Tak
Pilot IR w zestawie: Nie
Zasilanie: 12 V DC / 2 A (zasilacz w komplecie)
Waga: 0.82 kg
Wymiary: 260  x 225  x 48 mm
Obsługiwane języki: angielski, bułgarski, czeski, fiński, grecki, polski, rumuński, serbski, słoweński, węgierski
Kraj pochodzenia: Chiny
Producent / Marka: DAHUA
Gwarancja: 3 lata

Wyszukiwanie i odtwarzanie nagrań:

 • Wyszukiwanie nagrań po czasie i typie zdarzeń. Odtwarzanie: do przodu, do tyłu, przyspieszanie, zwalnianie nagrania
 • Zaawansowane wyszukiwanie (co do sekundy)
 • Synchroniczne odtwarzanie wszystkich kanałów, funkcja Smart Search

Dostęp z telefonu komórkowego:

 • Port: 37777 lub dostęp przez chmurę (P2P)
 • Android: Darmowa aplikacja gDMSS Lite, Android: Darmowa aplikacja Lechange
 • iOS (iPhone): Darmowa aplikacja iDMSS Lite, iOS (iPhone): Darmowa aplikacja Lechange
 • Istnieją też płatne wersje aplikacji mobilnych: gDMSS Plus, iDMSS Plus

RTSP URL:

 • rtsp://admin:admin@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=0 - Strumień główny
 • rtsp://admin:admin@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=1 - Strumień pomocniczy
Chcesz kupić monitoring do domu? Posłuchaj o czym warto pamiętać!
Jak podłączyć monitoring IP Dahua?
Monitoring Domu - uniwersalny system kamer DAHUA do samodzielnego montażu

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.


Podobne produkty
Powiązane z tym produktem informacje
Ranking TOP 5 kamer zewnętrznych do monitoringu
03-06-2022

Ranking TOP 5 kamer zewnętrznych do monitoringu

W artykule poruszamy ważne kwestie dotyczące kamer zewnętrznych w monitoringu domu oraz firmy. Dowiecie się również jak rozpoznać dobrą kamerę zewnętrzną zarówno w systemie cyfrowym (kamery IP), jak i analogowym (kamery analogowe / 4w1).
Jaki rejestrator do monitoringu?
06-07-2021

Jaki rejestrator do monitoringu?

W artykule skupiamy się nad tym, jak ważną rolę pełni rejestrator, będący mózgiem całego systemu telewizji przemysłowej. Często przy jego kupnie pojawia się pytanie, jaki rejestrator do monitoringu wybrać? Dowiecie się, co jest najważniejsze w rejestratorach CCTV oraz jakie są rodzaje rejestratorów i co je różni.
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu