Szukaj
Kontakt
wszystkie kategorie
Strona główna » Poradniki » Monitoring - przegląd kamer IP z nowego cennika.

Monitoring - przegląd kamer IP z nowego cennika.

Data dodania: 23-11-2018

Monitoring - przegląd kamer IP z nowego cennika.Kamery IP - to urządzenia, które pozwalają zamontować monitoring w domu lub w firmie
 

Pisząc poniższy artykuł, chcemy wskazać, co będzie ważne wybierając odpowiedni model.
 

Jeśli chcesz zainstalować monitoring, wyposaż się w odpowiedni sprzęt. Montaż jest na tyle prosty, że zrobisz to samodzielnie.

 Do czego mogą przydać się kamery do monitoringu?

 

Kamery IP, podłączone do sieci domowej lub firmowej za pomocą przewodu sieciowego lub po wifi, mogą udostępniać strumień na komputer, telefon, tablet. 
 

Będąc poza domem, możesz sprawdzić czy samochód stoi na miejscu, czy u domowników wszystko w porządku, gdy nie odbierają telefonu.
 

Kamery Hikvision, umożliwiają nagrywanie na czujnik ruchu i wysyłanie zdjęć na wskazany adres email.

 

alt
 


W ofercie znajdziesz sporo modeli, które różnią się parametrami, rozdzielczością, ceną. Jak wybrać właściwy? 

 


Zależnie od przeznaczenia, poniżej przedstawiamy ranking kamer do 500 zł.

 


Kamery wewnętrzne, do domu, biura.

 

Godny uwagi jest model DS-2CD2120F-I . To kamera, która posiada szeroki kąt widzenia ok 100 stopnii, dzięki czemu obejmiesz całe duże pomieszczenie.
 

Kamera ma zasięg w dzień do 30 metrów, podczerwień w nocy to także zasięg 30 metrów. Model DS-2CD2120F-I ma wejście na karty pamięci micro-sd, dzięki czemu obraz możesz zapisać na karcie bez użycia nagrywarki.

alt
 

Kamera zewnętrzna przed domem, przez wejściem do budynku.

 

 

Jeśli potrzebujesz kamery na krótką odległość i z szerokim kątem widzenia, wybierz kamery tubowe z obudową zewnętrzną IP.66 lub IP.67.

 

Tania kamera IP, która jednocześnie spełni podstawowe wymagania to kamera DS-2CD1043G0-I.  Ten model ma rozdzielczość aż 4 megapiksele oraz opcje wspomagające pracę w nocy przy zmiennym świetle.

alt 
 

Kamery do firmy, na magazyn.

 

Często klienci wybierają modele z dalekim zasięgiem. Jeśli chcesz zobaczyć szczegóły z kilkunastu metrów w dobrej jakości musisz wybrać mocniejszy sprzęt.


Jeśli klient chce kamery skierowane na wjeżdżające samochody, wybierz kamery z funkcjami oświetleniowymi HLC,BLC i zasięgiem minimum 50 metrów.

Godne uwagi są nowe serie kamer Hikvision DS-2CD2T43G0-I oraz odpowiedniki z wyższymi rozdzielczościami DS-2CD2T63G0-I i DS-2CD2T83G0-I.

 

alt
 

Kamery z zoomem, do szczegółowego podglądu.

 

Dzisiaj możesz sterować monitoringiem zdalnie. Funkcja moto-zoom, umożliwia przybliżanie i oddalanie ogniskowej z poziomu aplikacji, telefonu, przeglądarki internetowej.


Bardzo ciekawie wypadają kamery:

 

alt

 

Te kamery posiadają relatywnie daleki zasięg i zawsze są w obudowach odpornych na wszelkie warunki pogodowe i akty wandalizmu. 

Kamera FISHEYE - kamera 360 stopnii.

 

alt


Doskonałe rozwiązanie, dzięki któremu możesz jedną kamerą uzyskać obraz w kilku punktach. Jest to doskonałe rozwiązanie, do pomieszczeń typu open space.


Kamery obejmą każde duże pomieszczenie i potrafią przybliżyć interesujące nas szczegóły oraz otworzyć kilka podglądów naraz.


Kamery hemisferyczne, występują również w obudowach zewnętrznych, odpornych na warunki atmosferyczne.


Kamery FISHEYE -
Kliknij tutaj!
 

alt

 

Jeżeli spodobał Ci się wpis, sprawdź naszą ofertę:Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu